SALE

SALA I „Słoneczka „

Sala duża, słoneczna przytulna, w razie potrzeby dzielona na dwie części przesuwanymi drzwiami. Mebelki kolorowe przystosowane do potrzeb dzieci, każde dziecko ma swoja szufladę ze znaczkiem.
W sali znajduje się dużo zabawek: układanki, puzzle, są różnego rodzaju i różnej wielkości klocki, dużo samochodów i lalek, wózki dla lalek, pluszaki.
Kącik plastyczny
Dzieci w sali czują się swobodnie i bezpiecznie.

SALA II „Kotki”

Sala nieduża ale przytulna i posiada swój klimat, zachęca dzieci do różnorodnych działań.Mebelki kolorowe przystosowane do potrzeb dzieci, każde dziecko ma swoja szufladę ze znaczkiem.
W sali znajduje się dużo zabawek: układanki, puzzle, są różnego rodzaju i różnej wielkości klocki, dużo samochodów i lalek, wózki dla lalek.

SALA III” Biedronki”

Kącik plastyczny
Dzieci w sali czują się swobodnie i bezpiecznie.
Nasze oddziały przedszkola posiadają Certyfikat „Chronimy dzieci” uzyskany na lata 2011/2012 , 2012/2013. Jest to program profilaktyki przemocy wobec dzieci realizowany przez Fundacje Dzieci Niczyje .

SALA IV „Motylki”