Składanie dokumentów – Rekrutacja

Szanowni Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola

Od dnia 27 lutego 2024 r. rozpocznie się etap potwierdzania woli kontynuowania edukacji przedszkolnej i potrwa do 04 marca 2024 r. do godziny 16.00. W celu potwierdzenia woli należy złożyć podpisany przez obydwoje Rodziców/Opiekunów Prawnych deklarację kontynuacji. Poniżej do pobrania deklaracja kontynuacji.

deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego

Szanowni Państwo

Przedstawiamy harmonogram, kryteria oraz zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonymi załącznikami.

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych 2024_2025

Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkolach podstawowych 2024_2025

Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych_2024_2025

W razie jakichkolwiek wątpliwości udostępniamy także link do strony Urzędu m.st. Warszawy, w którym załączone są wszystkie informacje dotyczące rekrutacji.

Rekrutacja – Edukacja (um.warszawa.pl)